ČASOVÝ HARMONOGRAM PROJEKTU:


Čas                                                                      Program

10:00                           Otevření Registrace přímo v místě konání Koloběžka CUP pro kategorie 10 a mladší,                                                     kategorie 11-15 let, Hlavní kategorie 16 let a starší

10:00                           Otevření vyznačených závodních tras k projetí a zkoušce pro všechny kategorie

10:00                           Otevření atraktivního doprovodného programu

12:00                           Ukončení registrace pro kategorii 10 a mladší a kategorii 11–15 let

12:15                           Ukončení zkušebních jízd pro kategorii 10 let a mladší

12:15                           Rozhovor (v jednání) Autogramiáda

12:30                           Odstartování závodů kategorie dětí 10 let a mladší – (odstartuje – v jednání)

13:00                           Ukončení registrace pro kategorii 11–15 let

13:15                           Slavnostní vyhlášení kategorie dětí 10 let a mladší – první tři z každé věkové kategorie

13:15                           Ukončení zkušebních jízd pro kategorii 11-15 let

13:30                           Odstartování závodů kategorie 11-15 let

14:15                           Slavnostní vyhlášení kategorie dětí 11-15 let – první tři z každé věkové kategorie

14:15 – 15:30             Konec registrace pro Hlavní kategorii 16 let a starší

14:30                           Slavnostní zahájení hlavního závodu Koloběžka CUP

14:30 – 16:00             Start hlavního závodu kategorie 16 let a starší

16:20                           Slavnostní vyhlášení hlavní kategorie 16+ (prvních šest žen a mužů)


Slavnostní vyhlášení výsledků:

13:15
Kategorie 10 let a mladší
Holky 8 let a mladší první 3 místa
- Kluci 8 let a mladší první 3 místa
- Holky 9-10 let první 3 místa
- Kluci 9-10 let první 3 místa
14:15
Kategorie 11-15 let 
- Holky 11-12 let první 3 místa
- Kluci 11-12 let první 3 místa
- Holky 13-15 let první 3 místa
- Kluci 13-15 let první 3 místa
16:20
Hlavní kategorie 16 let a starší
- Ženy prvních 6 místa
- Muži prvních 6 místa


                                                        17:00                         Konec 


Záštity
Za podpory
Hlavní partner
Partner
Mediální partner
Produktové zajištění